Podzimní botičky které se mi neskutečně líbí.Někomu příjdou jako kopyta .Spousta lidí to to považuje za šílenost někdo za originalitu.Jsou krásné najdeme několik barev některé z krajkou hroty a podobně.Kde se takové boty vlastně vzali ?Ták tady je něco o nich.
Jeffrey Campbell poprvé představila svou olbřímí "Lita" bota v roce 2010. Nyní společnost vytváří verzi pro svatby. Misty White Sidell sleduje ohavnou styl je raketový vzestup ke slávě.
Jak vidíte je spousta barevných možností a materialů ale to už sem říkala.Kde se dají sehnat?
Tak sem vám hodím pár odkazů kde se dají sehnat.
Nikol.

.jpg)







Žádné komentáře:
Okomentovat