pondělí 28. října 2013

                                                        Lita Boots

           Podzimní botičky které se mi neskutečně líbí.Někomu příjdou jako kopyta .Spousta lidí to to považuje za šílenost někdo za originalitu.Jsou krásné najdeme několik barev některé z krajkou hroty a podobně.Kde se takové boty vlastně vzali ?Ták tady  je něco o nich.   

Jeffrey Campbell poprvé představila svou olbřímí "Lita" bota v roce 2010. Nyní společnost vytváří verzi pro svatby. Misty White Sidell sleduje ohavnou styl je raketový vzestup ke slávě.













Jak vidíte je spousta barevných možností a materialů ale to už sem říkala.Kde se dají sehnat?
Tak sem vám hodím pár odkazů kde se dají sehnat.

    
Nikol.



                                Autumn
       Podzim v plném proudu a tak jako vždycky každá slečna či paní řeší co na sebe.
          Já osobně zvolím to co mi nejvíc vyhovuje.Což je dlouhý svetr kotníčkové boty               šátek a jdu.To všechno se dá doplňit dalšími skvělími věcmi jako jsou čepice
          nějáká vesta a samozdřejmě kabelka bez které by to nešlo.
          Pro inspiraci..
         
               


    
                                                                                                                 Nikol.