pondělí 28. října 2013

                                Autumn
       Podzim v plném proudu a tak jako vždycky každá slečna či paní řeší co na sebe.
          Já osobně zvolím to co mi nejvíc vyhovuje.Což je dlouhý svetr kotníčkové boty               šátek a jdu.To všechno se dá doplňit dalšími skvělími věcmi jako jsou čepice
          nějáká vesta a samozdřejmě kabelka bez které by to nešlo.
          Pro inspiraci..
         
               


    
                                                                                                                 Nikol.

Žádné komentáře:

Okomentovat