Autumn
Podzim v plném proudu a tak jako vždycky každá slečna či paní řeší co na sebe.Já osobně zvolím to co mi nejvíc vyhovuje.Což je dlouhý svetr kotníčkové boty šátek a jdu.To všechno se dá doplňit dalšími skvělími věcmi jako jsou čepice
nějáká vesta a samozdřejmě kabelka bez které by to nešlo.
Pro inspiraci..
Nikol.



Žádné komentáře:
Okomentovat