wardrobe..
Ták jo :) Určitě každá na Youtube zpozorovala videa se šatníky a říkala to prostě jednou chci mít!Ano i já sem taková a neustále rozšiřuju svoji sbírku i když mám věci které nenosím a jen mi tam tak leží ale to je fuk.Ták dám vám sem pár odkazů na youtube na inspiraci aby ste se koukli jaké krásné šatníčky vedou jiné slečny.
Šatník každá má svoji skříň stojan na šaty poličky a nebo něco podobného.Věci v šatníku bych asi rozdělila do pár skupinek.
Věci které milujeme
máme tam snad jenom oblíbené kousky které nosíme často a kdyby to šlo snad pořád i když počasí nás občas zklame.
Oblečení které nepotřebujeme ale museli sme si ho koupit
Znáte to je na to sleva nebo se vám to líbí ale ve skutečnosti to nepotřebujete a přesto si to koupíte často si potom říkáte proč sem si to koupila nebo jednou se to bude hodit.
Modní výstřelky
Jsou to věci které si koupíte osobně jste pyšné ale druhým se nelíbí.Kolikrát jsou to normální věci ale ostatním se nelíbí a setkáte se s kritikou.Na to se dá říct snad jen jedno každý má svůj styl.I když některé věci jsou
Youtube
Slečny nebo dámy co mají spoustu náramků,řetízků,bot,kabelek no která by to nechtěla snad každá z nás chce mít šatnu snů!:)
Několik polic s kabelkami každá taška aby měla své místo no nádhera!Podívejte na pár z nich.
Tahle slečna nemá sice nejvěčí šatník na světě ale je takovej střední a pěknej alspoň podle mě i když je to tu o šatnících ukazuje i svůj pokoj :D
No sakra ta toho má upřímě ani nevím jestli bych takový šatník měla musela bych vstávat dvě hodiny před tím než jdu do školy abych si vybrala co si vezmu jinak ale nádhernej!:) Kecám mít ho tak nevytáhnu paty z domu :D :D
Né moc velký ale krásný
Nemusí mít člověk na šatnu celý pokoj i takový jako je tenhle může být krásný a přesto stylový.
I takový stojan na šaty může vypadat hezky
Nikol

Žádné komentáře:
Okomentovat