čtvrtek 14. listopadu 2013

                        
                   
                       wardrobe..



    Ták jo :) Určitě každá na Youtube zpozorovala videa se šatníky a říkala to prostě jednou chci mít!Ano i já sem taková a neustále rozšiřuju svoji sbírku i když mám věci které nenosím a jen mi tam tak leží ale to je fuk.Ták dám vám sem pár odkazů na youtube na inspiraci  aby ste se koukli jaké krásné šatníčky vedou jiné slečny.
Šatník každá má svoji skříň  stojan na šaty poličky a nebo něco podobného.Věci v šatníku bych asi rozdělila do pár skupinek.

Věci které milujeme

máme tam snad  jenom oblíbené kousky které nosíme často a  kdyby to šlo snad pořád i když počasí nás občas zklame.

Oblečení které nepotřebujeme ale museli sme si ho koupit

Znáte to je na to sleva nebo se vám to líbí ale ve skutečnosti to nepotřebujete a přesto si to koupíte často si potom říkáte proč sem si to koupila nebo jednou se to bude hodit.

 Modní výstřelky

Jsou to věci které si koupíte osobně jste pyšné ale druhým se nelíbí.Kolikrát jsou to normální věci ale  ostatním se nelíbí a setkáte se s kritikou.Na to se dá říct snad jen jedno každý má svůj styl.I když některé věci jsou 

Youtube 

Slečny nebo dámy co mají spoustu náramků,řetízků,bot,kabelek no která by to nechtěla snad každá z nás chce mít šatnu snů!:)
Několik polic s kabelkami každá  taška aby měla své místo no nádhera!Podívejte na pár z nich.
Tahle slečna nemá sice nejvěčí šatník na světě ale je takovej střední  a pěknej alspoň podle mě  i když je to tu o šatnících ukazuje i svůj pokoj :D 
 No sakra  ta toho má upřímě ani nevím jestli bych takový šatník měla musela bych vstávat dvě hodiny před tím než jdu do školy abych si vybrala co si vezmu jinak ale nádhernej!:) Kecám  mít ho tak nevytáhnu paty z domu :D :D 

Né moc velký ale krásný

Nemusí mít člověk na šatnu  celý pokoj i takový jako je tenhle může být krásný a přesto stylový.
I takový stojan na šaty může vypadat hezky  
Nikol



pondělí 28. října 2013

                                                        Lita Boots

           Podzimní botičky které se mi neskutečně líbí.Někomu příjdou jako kopyta .Spousta lidí to to považuje za šílenost někdo za originalitu.Jsou krásné najdeme několik barev některé z krajkou hroty a podobně.Kde se takové boty vlastně vzali ?Ták tady  je něco o nich.   

Jeffrey Campbell poprvé představila svou olbřímí "Lita" bota v roce 2010. Nyní společnost vytváří verzi pro svatby. Misty White Sidell sleduje ohavnou styl je raketový vzestup ke slávě.













Jak vidíte je spousta barevných možností a materialů ale to už sem říkala.Kde se dají sehnat?
Tak sem vám hodím pár odkazů kde se dají sehnat.

    
Nikol.



                                Autumn
       Podzim v plném proudu a tak jako vždycky každá slečna či paní řeší co na sebe.
          Já osobně zvolím to co mi nejvíc vyhovuje.Což je dlouhý svetr kotníčkové boty               šátek a jdu.To všechno se dá doplňit dalšími skvělími věcmi jako jsou čepice
          nějáká vesta a samozdřejmě kabelka bez které by to nešlo.
          Pro inspiraci..
         
               


    
                                                                                                                 Nikol.